Ahmet Yasevi Mh. Piknik Cd. No:48 D-A Balat / Nilüfer / Bursa
youtube icon
E-Max Porselen Nedir | Estetik Diş Bursa
E-Max Porselen
E-Max Porselen

E-Max Porselen

Diş tedavi yöntemlerinde zaman içerisinde yeni yenilikler meydana geliyor ve buda diş sağlığının daha etkili olmasına olanak sağlıyor. Dişleriniz ile barışık bir hayat sürmeniz en iyi yaşam kalitesine yardımcı olmanıza yardımcı olur. Günümüzde diş tedavisinde kullanılan yöntemler arasında E Max porselen bulunuyor. Bu yöntemin en önemli avantajı ise metal kullanılmıyor olmasıdır. Metale karşı alerjisi olanlar için ideal bir seçim olacaktır. Yapısı şeffaf olmasının yanı sıra doğala yakın olması ile tercih edilir. Bu tedavi yöntemi uzmanlık isteyen bir konudur. Doğru tekniğin uygulanarak yapılması en iyi sonucun alınmasına yardımcı olacaktır.

Avantajları Nelerdir

Estetik görünüme kavuşmanıza yardımcı olur. En önemli özelliği ise diş yapısına zarar vermemesidir. Işık geçirgenliği olduğundan dolayı mat bir görüntü oluşmaz. Ön dişlerde tercih edilen bu uygulama estetik açıdan kullanılmaktadır. Tüm dişlere uygulanmayan bu yöntemde öncelik ön dişlerin estetik bir görünüm elde edilmesidir.

Herkes bu tedavi yönteminden yararlanabilir. Uzman hekim kontrolü sonrası tedavi gerekli görülür ise ön dişlere uygulanır. Uygulama sonrası bakımın da titiz bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bu sayede uzun süreli bir kullanım sağlanabilir. Avantajları arasında dişte yıpranmaz daha az seviyededir. Bu da dişin dokusuna zarar verilmeden etkili bir şekilde yapılmasına imkan verir.

Diş estetiği açısından sizde bu tedavi yöntemini tercih edebilir ve ön dişlerinizde estetik bir sonuç elde edebilirsiniz. Gülümsemeniz bu sayede daha kaliteli olacaktır. Bu işlemin uygulanma aşamasında mutlaka uzman desteğinin alınması gerekir. Kurumsal hizmet sunan yerleri tercih etmeniz sağlıklı sonuç almanıza yardımcı olacaktır. Fiyatları ise yapılacak olan işleme göre değişkenlik gösterecektir. İçeriğinde metal olmaması da alerji riskini en aza düşürecektir.